Babyboomer – paznokcie marzeń

babyboomer paznokcieProfesjonalnie wykonany manicure stanowi piękny dodatek do wieczorowej kreacji. W ostatnim czasie ogromną popularnością wśród pań wybierających się na różnego rodzaju bankiety i imprezy okolicznościowe, cieszą się paznokcie Babyboomer. To innowacyjna technika ozdabiania paznokci, przy realizacji której wykorzystuje się lakiery w dwóch kolorach – beżowym lub różowym oraz białym. Umiejętnie dobrane kombinacje obu barw pozwalają na stworzenie niezapomnianych kompozycji stylistycznych, dzięki którym Twoje dłonie zyskają świeży i delikatny wygląd. Paznokcie Babyboomer to idealne rozwiązanie dla kobiet, które są zwolenniczkami klasycznych i stonowanych stylizacji. Tak zrobiony manicure dyskretnie ozdabia dłonie, znakomicie komponując się z innymi elementami wizytowego looku. Wykonanie Babyboomer trwa zazwyczaj nieco dłużej niż ma to miejsce w przypadku klasycznego manicure. Zachwycający efekt końcowy skutecznie jednak neutralizuje wszystkie niedogodności czasowe.

Paznokcie Babyboomer – innowacyjna technika wykonania

W zakresie usług realizowanych przez salon kosmetyczny Elegantly mieści się wykonywanie manicure hybrydowego lub żelowego przy użyciu techniki Babyboomer. Na zabieg pielęgnacyjny można umówić się w dowolnym terminie. Przed wykonaniem manicure hybrydowego lub żelowego usuwamy skórki oraz niwelujemy zadziorki wokół paznokci. Matowimy też płytki paznokci, przygotowując je do nałożenia odpowiednich produktów .
Zabieg wykonywania paznokci Babyboomer przebiega kilkuetapowo:

  1. Na płytki nakładamy bazę do lakierów hybrydowych i utwardzamy ją pod lampą.
  2. Na utwardzonej bazie aplikujemy odpowiednio dobrany do karnacji kolor bazowy lakieru
  3. Krawędź paznokcia pokrywamy warstwą białego lakieru, rozprowadzonego na długości ok. 1.3 płytki.
  4. Przy pomocy niewielkiej gąbki i pęsety stemplujemy biały odcień w kierunku nasady paznokcia i utwardzamy lakier. Cały zabieg powtarzamy kilkukrotnie.
  5. Malujemy paznokcie topem i po raz kolejny utwardzamy lakier. Zabieg kończy się nałożeniem oliwki na skórki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonane przez profesjonalną kosmetyczkę z Elegantly paznokcie Babyboomer zachwycą otoczenie swoim pięknym i niepowtarzalnym wyglądem.