Czym jest czarny french?French to jeden z popularniejszych rodzajów manicure. Klasyczne, jasne kolory i subtelne wykończenie sprawiają, że panie doceniają go od lat. French można wykonać do biura, a także na większe wyjścia. W obu przypadkach kobiety mogą zdecydować się na jego inną wersję, w której wykorzystuje się czarny lakier. Czym jest czarny french i jak się go wykonuje?

Francuski manicure z charakterem

Czarny French jest równie elegancki, co jego klasyczna wersja. Zdobienie z wykorzystaniem czarnego lakieru ma więcej charakteru. Nadal świetnie wygląda w zestawieniu z biurowym garniturem lub wieczorową sukienką, gdyż zachowuje swoją ponadczasową kolorystykę. Wariacja klasycznego frenchu przełamuje schematy, jednocześnie nie wychodząc poza ramy dobrego smaku. Kobieta, która zdecyduje się na wykonanie czarnego frenchu, może być pewna, że będzie wyglądać elegancko i zmysłowo.

W czarnym frenchu tradycyjnie stosowany biały lakier zastępuje się czarnym. Nakłada się go na końcówkę paznokcia. Można również wykonać nim ozdobne wzory na neutralnym nude lub różowym. Francuski manicure z czarnym wykończeniem doskonale wygląda zarówno na płytce opiłowanej w migdał, jak i mającej kwadratowy kształt.

Minimalistyczny, elegancki manicure

Minimalizm czarnego frenchu przypadnie do gustu zwłaszcza paniom, które unikają krzykliwych kolorów, licznych naklejek i wzorów. Francuski manicure wykonuje się za pomocą precyzyjnego pędzelka do zdobień. Kosmetyczka ostrożnie nanosi czarny lakier na jeden z odcieni palety nude, którym pomalowano całą płytkę. Końcówkę pokrywa się ciemnym kolorem, natomiast wzory na pozostałej części płytki manicurzystka wykonuje zgodnie z życzeniem klientki.

Czarny frencz hybrydowy lub żelowy długo utrzymuje się na paznokciach. Po jego wykonaniu przez kilka tygodni dłonie wyglądają pięknie. Czarne końcówki paznokci przełamują rutynę francuskiego manicure, dlatego french w takim wydaniu to odpowiednia propozycja dla pań, które szukają odmiany i subtelnej zmiany wyglądu.

Czarny french wykonasz w salonie Elegantly w Kielcach – umów się na wizytę i wykonaj perfekcyjny manicure.