makijaż okolicznościowy kielceMakijaż okolicznościowy

Ważne wydarzenia wymagają odpowiedniej prezencji, a doskonałym sposobem na podkreślenie rangi danego spotkania czy imprezy oraz uzupełnieniem każdej wyjątkowej stylizacji jest dopasowany makijaż okolicznościowy. W Salonie Elegantly wykonujemy profesjonalny makijaż okolicznościowy na różne okazje. Ponadto, zapewniamy fachowe wsparcie i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego makijażu okolicznościowego – w oparciu o analizę kolorystyczną i oczekiwania Klientki. Makijaże w Salonie Elegantly wykonuje trenerka Beauty Magdalena, absolwentka Francuskiej Szkoły Wizażu, Stylizacji & Charakteryzacji. Przez wiele lat współpracowała z firmami takimi jak Paese oraz Inglot.

Makijaż okolicznościowy w wykonaniu naszej wizażystki to gwarancja najwyższej jakości. Każdy make-up wykonywany jest wyłącznie przy wykorzystaniu sprawdzonych kosmetyków renomowanych marek, co przekłada się na przedłużoną trwałość i zjawiskowy wygląd bez konieczności jakichkolwiek poprawek. Nasza wizażystka bazuje na różnorodnych produktach, w różnej kolorystyce, co pozwala na dopasowanie makijażu okolicznościowego do wydarzenia i stylizacji, a przede wszystkim także do typu urody, wieku, charakteru, indywidualnych preferencji i przyzwyczajeń Klientki.

Z tego względu, chcielibyśmy zaprosić do korzystania z usług makijażu okolicznościowego, a także warsztatów Basic z zakresu makijażu dziennego i wieczorowego, podczas których dowiesz się :

  • jak odróżnić dany typ makijażu,
  • jaka jest specyfika poszczególnych kosmetyków,
  • jak dobrać kosmetyki kolorowe, oraz bazową pielęgnację do swojego (i nie tylko) typu cery,
  • jak wykonać makijaż krok po kroku.
Uczestnictwo w warsztatach będzie dokumentowane zaświadczeniem.
Ponadto, oferujemy też możliwość udziału w indywidualnych konsultacjach makijażowych, na których :
  • dowiesz się, jak podszlifować swój makijażowy look,
  • na jakie kosmetyki i akcesoria warto zwrócić uwagę,
  • jakie stosować kosmetyki i zabiegi makijażowe, żeby codzienny makijaż przebiegał sprawnie i dawał upragniony efekt.
Zapraszamy do zapisów