Zadbaj o swoje paznokcie – Kielce i okolice

Manicure japoński to zabieg pielęgnacyjny paznokci. Polecamy wszystkim tym, którzy mają problem z łamliwością paznokcie. Dzięki tej technice możliwe jest naturalne wzmocnienie paznokci, którym brakuje witamin i są wyjątkowo kruche. Oprócz tego, że manicure japoński wzmacnia paznokcie – nadaje im blasku i sprężystości, dzięki której są mniej podatne na złamania i rozdwojenie.

Jak wygląda manicure japoński?

Zabieg rozpoczynamy od usunięcia skórek. Następnie kosmetyczka wmasowuje w paznokcie specjalną pastę, w której skład wchodzą wyłącznie naturalne składniki. Ostatnim etapem jest zabezpieczenie pasty na paznokciu, które możliwe jest dzięki zastosowaniu specjalnego pudru wcieranego w płytkę paznokcia.

Kto może skorzystać z tej metody pielęgnacji paznokci?

manicure japońskiManicure japoński polecamy każdemu, kto ma suche, matowe lub zniszczone paznokcie. Jest to metoda odpowiednia dla osób, które na co dzień mają kontakt z detergentami lub pracują w gastronomii. W takich przypadkach manicure japoński jest barierą, która będzie chroniła płytkę paznokcia.

Manicure japoński może być wykonany praktycznie u każdego. Przeciwwskazaniem jest jedynie przypadek, w którym dopiero co została zdjęta hybryda. Należy odczekać około 2 tygodni i dopiero wówczas można przystąpić do zabiegu. Ważne jest także, aby po wykonaniu tego rodzaju manicure nie malować paznokci – lakier nie utrzyma się na płytce ze względu na jej śliską powierzchnią, która jest wynikiem zastosowania pasty w połączeniu z pudrem.

Studio paznokci Elegantly podczas zabiegów używa wyłącznie najlepszych jakościowo produktów bogatych w substancje odżywcze – jest to m.in. kompleks witamin, keratyna i pyłek pszczeli. Dzięki temu efektu widoczne są zaraz po zabiegu. Zazwyczaj efekt utrzymuje się około dwó2ch tygodni.

Działamy na terenie miasta Kielce, ale serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług także osoby z okolic.