Manicure hybrydowy: Kielce

manicure hybrydowy KielcePaznokcie hybrydowe to prawdziwy hit ostatnich lat. Utwardzany pod lampą UV/LED specjalny lakier utrzymuje się na płytce znacznie dłużej niż te zwykłe, a manicure prezentuje się nienagannie nawet przez kilka tygodni. Aby jednak wykonać manicure hybrydowy poprawnie, potrzebny jest nie tylko odpowiedni sprzęt i markowe preparaty. Precyzja pracy, bogata wiedza i… nutka talentu artystycznego – profesjonalna manikiurzystka stworzy na Twoich paznokciach prawdziwe małe dzieła sztuki.

Niezależnie od tego, czy chcesz sobie zrobić paznokcie hybrydowe na co dzień, czy też wyjątkowe zdobienia na wielkie wyjścia – w Elegantly stworzymy kompozycję idealną właśnie dla Ciebie.

Paznokcie hybrydowe, w których się zakochasz

Paznokcie precyzyjnie pokryte lakierem hybrydowym lśnią zniewalającym blaskiem i urzekają swoją trwałością. Te wykonane w Elegantly wyróżniają się czymś jeszcze. Wzory, które wyczaruje nasza manikiurzystka na Twoich dłoniach wpiszą się w najmodniejszy styl tego sezonu. To dlatego manicure hybrydowy w naszym salonie jest najlepszym rozwiązaniem także dla Ciebie!

manicure hybrydowy KielceOferujemy hybrydy:

  • do noszenia na co dzień – np. w stylu baby boomer czy w jednym kolorze,
  • na imprezy i wielkie wyjścia – np. z zastosowaniem pyłków, brokatów i świecących w ciemności lakierów,,
  • na wesele – stylowe i ozdobne zarazem.

Masz pomysł na stylizację paznokci? Nasza manicurzystka postara się go zrealizować! Możesz też zdać się na jej kreatywność. Na pewno będziesz zadowolona z efektów.

Pamiętaj, że hybrydy:

  • łączą niesamowitą trwałość i odporność na uszkodzenia z naturalnym wyglądem,
  • dają niepowtarzalne możliwości stylizowania paznokci –wybór z szerokiej gamy kolorów,
  • powinny być zarówno nałożone, jak i zdjęte przez profesjonalistę – jeśli chcesz się ich pozbyć, również odwiedź nasz salon, aby proces ten nie uszkodził Twojej płytki paznokciowej.

Marzą Ci się piękne hybrydy? Umów się na wizytę w Elegantly jeszcze dzisiaj! Nasze studio paznokci oferuje Ci szeroką gamę usług, które pozwolą zatroszczyć się o modną stylizację.