Szkolenie manicure hybrydowy – szkolenie paznokcie żelowe

paznokcie-szkolenia-kielceSalon Elegantly jest miejscem, w którym skorzystać można z usług stylizacji paznokci. Ważnym elementem naszej oferty są także kursy stylizacji paznokci – dedykowane przede wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z manicure lub też profesjonalnie przygotować się do zawodu stylistki paznokci.

Zainteresowanym oferujemy szkolenie z zakresu manicure hybrydowego oraz szkolenie dotyczące paznokci żelowych. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną stylistkę, która od lat z powodzeniem specjalizuje się w stylizacji paznokci, orientuje się w aktualnych trendach oraz doskonale znaj potrzeby i oczekiwania współczesnych Klientek.

Jak wygląda kurs stylizacji paznokci w Studio Elegantly?

salon-paznokcieKurs manicure hybrydowy, a także szkolenie z zakresu paznokci żelowych umożliwiają zdobycie niezbędnej teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych podczas pracy. W trakcie trwania szkolenia przekazujemy najważniejsze informacje z zakresu higieny podczas wykonywania manicure hybrydowego, a także dezynfekcji narzędzi. Pokazujemy potrzebny asortyment i inne przydatne elementy, a także omawiamy sposób ich działania i wykorzystanie. Na szkoleniu skupiamy się również na istotnych kwestiach związanych z budową dłoni i paznokci oraz możliwymi chorobami skóry dłoni i paznokci. Uczymy także jak z nimi walczyć.

Uczestnicy szkolenia z manicure hybrydowego i paznokci żelowych mają okazję w praktyce poznać jak wygląda profesjonalne wykonywanie zabiegów przedłużania, a także zdobienia. Po zakończeniu kursu stylizacji paznokci kursanci posiadają niezbędną wiedzę teoretyczną, a także praktyczną z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych , manicure hybrydowego, technik zdobienia oraz przedłużania i uzupełniania paznokci metodą żelową i nadawania kształtu paznokciom.

Kurs stylizacji paznokci – Kielce i okolice

Na kurs stylizacji paznokci zapraszamy wszystkich zainteresowanych z miasta Kielce i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.