Henna pudrowa brwi

henna pudrowa kielceHenna pudrowa to powszechnie znany nieinwazyjny zabieg trwałej koloryzacji i stylizacji brwi. Dzięki niemu brwi zyskują naturalną wyrazistość, są odżywione i ułożone. Henna jest produktem naturalnym i bezpiecznym (nie uszkadza struktury włosa, za to go odżywia i wzmacnia). Henna pudrowa brwi to sposób, który w całości opiera się na roślinnych składnikach. Składniki zawarte w stosowanych preparatach zawierają wiele witamin o działaniu odżywczym. To właśnie dzięki temu henna pudrowa brwi oprócz nadaniu włoskom i skórze pożądanego kolorytu, równocześnie je pielęgnuje. Henna pudrowa to doskonała alternatywa dla makijażu permanentnego.

Henna pudrowa brwi w Salonie Elegantly

Aplikacja henny pudrowej składa się z kilku etapów i trwa około godziny. Sam zabieg nakładania henny pudrowej nie wymaga szczególnego przygotowania ze strony Klientek i Klientów. Na początku przeprowadzamy krótki wywiad, podczas którego przede wszystkim ustalamy kształt i kolor brwi. Kształt dobierany jest poprzez wykonanie rysunku geometrycznego. Następnie przechodzimy do oczyszczenia i nawilżenia skóry i włosków. To jeden z najistotniejszych kroków, który wpływa na trwałość henny pudrowej. Kolejnym krokiem jest wyznaczenie kształtu brwi i zabezpieczenie skóry wokół nich. Po nałożeniu wszystkich warstw henny pudrowej czekamy kilka minut, następnie zmywamy preparat z włosków i skóry. Ostatnim etapem jest dodatkowa regulacja brwi, w celu nadania ostatecznego, pożądanego kształtu. Efekt utrzymuje się do kilku tygodni (zabarwienie skóry do około 14 dni).

Henna pudrowa – Kielce

Wszystkich zainteresowanych henną pudrową brwi zapraszamy do zapisów – telefonicznie, przez wiadomość na fb lub bezpośrednio w Salonie Elegantly w Kielcach. Zachęcamy do zapoznania się także z naszą pozostałą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji i odpowiemy na wszelkie niejasności.